بسته بندی در اسباب کشی ، هزینه یا صرفه جویی

تماس با ما: 09113159377

 

بسته بندی وسایل منزل

در مقوله اسباب کشی بسته‌بندی وسایل منزل به‌عنوان یک سیستم هماهنگ توصیف می‌شود که هدف از آن، آماده‌سازی و ایمن سازی کالا جهت حمل و انتقال به محل دیگر میباشد. 

اگر بخواهیم با معقوله بسته بندی بیشتر آشنا شویم باید بگوئيم که بسته بندی ترکیبی از هنر ، علم و تکنولوژی در جهت آماده‌سازی و ایمن سازی کالاها برای حمل و انتقال از یک محل به محل جدید و همچنین ، ارائه راهکاری اصولی جهت اطمینان از سلامت محصول در مقصد نهائي با بهترین شرایط و با کمترین هزینه متوسط میباشد.

قدمت بسته‌ بندی به چند هزار سال قبل و به دوران باستان بازمی‌گردد و از همان ابتدا هدف از بسته بندی تامین ایمنی و سلامت کالا بوده است. جالب است بدانید که چینی‌ها از همان ابتدا موفق‌ترین اقوام در بسته‌بندی کالاهای مصرفی مانند شیشه‌ها، آینه‌ها، پودرها و دیگر اقلام با ارزش بودند و این روند تا به امروز هم ادامه دارد و گاهی اوقات بسته‌های چوبی حاوی محصولات چینی در اروپا بیش از کالایی که درون آن بوده است ارزش پیدا میکند.

ارزش بسته بندی اصولی و درست قبل از یک حمل و نقل سنگین زمانی مشخص میشود که شما بعد از پیاده کردن وسایل در مقصد متوجه آسیب های جزئی و کلی به اسباب و وسایل خود میشوید…

شاید بعد از برخورد با اینگونه مشکلات اولین چیزی که از خودتان بپرسید این باشد که : چرا اینگونه شد؟همه چیز که درست بود؟؟📦 جعبه ها هم که محکم بود. آن جعبه ها را خودم تهیه کرده بودم..خودم وسایل را محکم و فیکس بسته بندی کردم..پس چه شد که شکست؟…

ممکن است شما در انجام هیچ یک از کار هایی که باید انجام میدادید قصور نکرده باشید و تمام دستور العمل های بسته بندی در یک اسباب کشی سنتی را مو به مو انجام داده باشید. ولی واقعیت این است که اگر همه آن ها را هم کامل و بی نقص انجام بدهید تازه به حداکثر بازدهی این روش میرسید و این یعنی فرسوده شدن و از بین رفتن حداقل ۵ درصد از اسباب و اثاثیه منزل ویا محل کارتان و این میتواند هر جابه جایی و اسباب کشی را برای شما به یک کابوس تبدیل کند.

اما آیا تا به حال به این فکر کردید بعضی از دوستانتان چگونه بدون متحمل شدن فشارهای عصبی و خسارات مالی و پرداخت هزینه مناسب و البته خستگی خیلی کمتری نسب به شما اسباب کشی میکنند؟

 

میخواهید بدانید راز کار آنها چیست؟

معمولا در بیشتر اوقات شرایط حتی دو اسباب کشی پشت سر هم نیز برای شما دارای شرایط متفاوتی میباشد و این باعث میشود که شما در هر جابه جایی موارد ایمنی خاصی را برای رعایت کردن از قلم بیندازید .اما این اصل صرفا برای شمایی که شاید در بدترین حالت سالی یک بار اسباب کشی میکنید صادق میباشد . شرکت های بسته بندی که گاها در یک روز بارها این کار تخصصی را انجام میدهند خیلی راحت میتوانند شرایط متفاوت و مهم یک اسباب کشی را از هم تمیز داده و نکات مهم و اساسی را برای بهتر انجام شدن جابه جایی شما انجام دهند.

یادمان باشد صرفه جویی در هزینه های یک اسباب کشی به معنای چشم پوشی از رعایت کردن مسائل ایمنی در طول آن جابه جایی نیست و گاهی اوقات برای جلوگیری از بروز خسارات مالی سنگین در یک اثاث کشی باید از افرادی که متخصص حفظ سلامت وسایل شما در طول جابه جايی هستند استفاده کنید ، که البته در خیلی از مواقع هزینه قابل پرداخت بابت بسته بندی و ایمن سازی لوازمتان از هزینه خسارات احتمالی کمتر خواهد بود.

باربری در مازندران، باربری مازندران شوش،باربری مازندران اردبیل،آدرس باربری مازندران در تهران،باربری بابل،باربری ساری،باربری بابلسر،باربری آمل،باربری قائمشهر،اتوباربری در مازندران،باربری مازندران همدان،حمل اثاثیه منزل مازندران،باربری اطمینان بار مازندران،باربری شیرگاه،اسباب کشی قائمشهر،باربری دربابلسر،اثاث کشی بابلسر،حمل اثاثیه منزل مازندرانا،ثاث کشی تخصصی،اثاث کشی در بابل،اسباب کشی بابل،اثاث کشی در ساری،اسباب کشی ساری،باربری در محمودآبا،دخدمات اسباب کشی و حمل ونقل در مازندران،شرکت باربری در مازندران،آدرس باربری در مازندران

Template Design:Dima Group